17 Ocak 2009, Cumartesi 08:10:07

Havalimanındaki tatsızlık pahalıya patladı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda yaşanan olay nihayet noktalandı.
  • Yaşadığın olaı bozuk türkçenle devlet memurlarına hakaretle tek taraflı olarak burada yansıtıp ahkam kesmen haklılığını göstermez..Türkiyeli iyi demiş yurt dışında polis görseniz kaçacak yer arasınız ve özellikle havalimanında ki arama uygulamalarına çıt çıkarmadan harfiyen uyarsınız.Ama kendi ülkenizde çalışan insanlara etmediğiniz zulüm kalmaz..Yazıklar olsun ki bir türk olarak yazıp altına rumuz diye avrupalı yazıyorsun..Sen git avrupan da çalış orada polisle veya herhangibir memurla muhattap ol...Ülkemize gelme ki senin zihniyetindeki insanlardan uzak duralım..Bu arada Ülkemizdeki adalet sistemi eşe dosta tanıdığa kıyak geçme, arkası olmayanları da ezme sistemi olduğundan verilen bu basit ceza içinde yoruma bile gerek yok..
  • avrupalı... senin gibilerin yabancı polislerin karşısında nasıl yalakalık ettiğini görmek isterdim doğrusu...Bu Türkçe ile daha fazlasını hak ediyorsun bence...
  • Olay allahtan 6 yıl önce olmuş, ya 25-30 sene önce olsaydı.::)))
  • bu olayi tabki amiri olacak dalkavukda firsat bilierek yakami kapatmadan polisle konusamiyacagima kadar bir cok konuda beni ciddi bir korku filimi edasinda 20 dakika civarinda piskolejik baski uyyguladilar allahdan ayt imkani sahibi kisi olmam dan dolayi avukatimi aradim oda polis arayarak saygi deger tc polis memuru terbiyesi dememden dolayi bende davaci olmakdan vaz gecdi simdi size soruyorum sakin bir sekilde kendisien uzatila bir pasaport sahibine kanunen ne sorma hakkina sahiptir pass polisi? aldigi cevapda benim cevabimda islem yapmasi ini gerektiren ne varki vatandasi eziyet le ugurluyorsunuz o güzelim ülkeden cikisda ve ya girsde araniyorsunuz umarim allahinizdan bulursunuz merak etmeyin zamani gelince o size ulasir..

Havalimanı'ndaki görevli polise 6 yıl önce hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılan eski manken Tuğba Özay, yasal faiziyle birlikte 6 bin lira tazminat ödedi.

Özay önce hapis cezasına çarptırılmış, daha sonra para cezasına çevrilmişti.

Havalimanındaki tatsızlık pahalıya patladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

slavein ~ 10 yıl önce
Yaşadığın olaı bozuk türkçenle devlet memurlarına hakaretle tek taraflı olarak burada yansıtıp ahkam kesmen haklılığını göstermez..Türkiyeli iyi demiş yurt dışında polis görseniz kaçacak yer arasınız ve özellikle havalimanında ki arama uygulamalarına çıt çıkarmadan harfiyen uyarsınız.Ama kendi ülkenizde çalışan insanlara etmediğiniz zulüm kalmaz..Yazıklar olsun ki bir türk olarak yazıp altına rumuz diye avrupalı yazıyorsun..Sen git avrupan da çalış orada polisle veya herhangibir memurla muhattap ol...Ülkemize gelme ki senin zihniyetindeki insanlardan uzak duralım..Bu arada Ülkemizdeki adalet sistemi eşe dosta tanıdığa kıyak geçme, arkası olmayanları da ezme sistemi olduğundan verilen bu basit ceza içinde yoruma bile gerek yok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkiyeli ~ 10 yıl önce
avrupalı... senin gibilerin yabancı polislerin karşısında nasıl yalakalık ettiğini görmek isterdim doğrusu...Bu Türkçe ile daha fazlasını hak ediyorsun bence...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eak ~ 10 yıl önce
Olay allahtan 6 yıl önce olmuş, ya 25-30 sene önce olsaydı.::)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avrupali ~ 10 yıl önce
bu olayi tabki amiri olacak dalkavukda firsat bilierek yakami kapatmadan polisle konusamiyacagima kadar bir cok konuda beni ciddi bir korku filimi edasinda 20 dakika civarinda piskolejik baski uyyguladilar allahdan ayt imkani sahibi kisi olmam dan dolayi avukatimi aradim oda polis arayarak saygi deger tc polis memuru terbiyesi dememden dolayi bende davaci olmakdan vaz gecdi simdi size soruyorum sakin bir sekilde kendisien uzatila bir pasaport sahibine kanunen ne sorma hakkina sahiptir pass polisi? aldigi cevapda benim cevabimda islem yapmasi ini gerektiren ne varki vatandasi eziyet le ugurluyorsunuz o güzelim ülkeden cikisda ve ya girsde araniyorsunuz umarim allahinizdan bulursunuz merak etmeyin zamani gelince o size ulasir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000